Ученици наше школе учествовали су на Окружном такмичењу у шаху. Такмичење је одржано у ОШ „22. децембар” у Доњој Трепчи. Честитамо свим учесницима на постигнутим резултатима. Шаховску секцију води наставник Предраг Јаковљевић.

На Окружном такмичењу из енглеског језика нашу школу представљао је Вељко Вуловић, ученик седмог разреда. Такмичење је одржано у ОШ „Свети Сава” у Горњем Милановцу. Вељко је постигао одличан успех освојивши 34 поена од могућих 40. Све честитке! Предметни наставник је Мирјана Марић.

На Окружном такмичењу из математике, које је одржано у ОШ „Свети Сава” у Атеници, нашу школу представљала су три ученика трећег разреда и један ученик четвртог разреда. Постигли су следеће резултате:

Дејан Поповић, III разред, 85 поена – ДРУГО МЕСТО;

Марина Радовић, III разред, 70 поена – ТРЕЋЕ МЕСТО;

Синиша Ђоловић, III разред, 54 поена.

Учитељица Јелена Ивановић.

Маријана Главоњић, IV разред, 59 поена.

Учитељица Марушка Јовановић.

Браво, наши сјајни математичари! Поносни смо!

Ученице наше школе освојиле су треће место на Окружном такмичењу у футсалу, које је одржано у Чачку. Све честитке упућујемо сјајним девојкама и њиховом наставнику Ивану Јањићу.